Uwaga!!!

Trening grupy III w sobotę 20. XII odbędzie się o godzinie 15:00

W zakładce "GRUPY" znajduje się aktualny podział na grupy

Podajemy nowy harmonogram zajęć obowiązujący od 1. XII 2014

GR I (4-5) lat Środa, piątek 14:30-16:00 mała sala w SP2

Gr II (6-9) lat Wtorek 16-17;30 sala w SP2, czwartek 14:30-16:00 sala Ośrodka Szkolno – Wychowawczego przy ul. Armii Krajowej 2, piątek 16:00-17:30 duża sala przy ul. Trzebnickiej

GR III (9-12) lat Środa 17:00-18:30 przy ul. Trzebnickiej (duża sala), czwartek 16:00-18:00, duża sala przy ul. Trzebnickiej, sobota godz. 11:00-13:00 duża sala przy ul. Trzebnickiej

GR IV (10-12) lat Wtorek 18:00-19:30 sala Ośrodka Szkolno – Wychowawczego przy ul. Armii Krajowej 2, środa 18:30-20:30 mała sala przy Gimnazjum, piątek 18:-19:30 sala Ośrodka Szkolno – Wychowawczego przy ul. Armii Krajowej 2.

MISTRZOWIE JESIENI!!!

NASI MŁODZI PIŁKARZE W RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU 20142015 WYGRALI SWOJE WSZYSTKIE MECZE GRUPY IV TERENOWEJ LIGI MŁODZIKA. PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY WYNIKI KOLEJNYCH MECZY ROZEGRANYCH PRZEZ SP MILICZ: ORZEŁ PRUSICE-SP MILICZ 0:10, SP MILICZ-UKS AS MILICZ 5:0, WIDAWA BIERUTÓW-SP MILICZ 2:10, SP MILICZ-SOKÓŁ UJEŹDZIEC WIELKI 6:0, KS ŁOZINA-SP MILICZ 0:14, SP MILICZ-POLONIA TRZEBNICA II 3:0, AP OLEŚNICA-SP MILICZ 4:7, SP MILICZ-POLONIA TRZEBNICA I 10:2, MIRKÓW DŁUGOŁĘKA-SP MILICZ

DO DRUŻYNY LIGOWEJ PROWADZONEJ PRZEZ TRENERA NASZEJ SZKÓŁKI KRZYSZTOFA SZEWCZYKA NALEŻĄ:

TARKA MATEUSZ , ANTONISZYN PATRYK, BĄK DAWID, BYRSKI GRACJAN, BYRSKI KONRAD, GIEZEK KRZYSZTOF, MAZUR KACPER, NOWAK JAKUB, OCZEK OLIWIER, PACYNA JAKUB, PACYNA KATARZYNA, SZATKOWSKI MICHAŁ, SZEWCZYK BARTOSZ, SZEWCZYK DAWID, SZMIGIEL DOMINIKA, TOMCZYK MARCIN, WĄS IZABELA, ZIMOCH RADOSŁAW. GRATULUJEMY REPREZENTANTOM NASZEJ SZKÓŁKI I ICH TRENEROWI. ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW I SAMYCH WYGRANYCH MECZY W RUNDZIE WIOSENNEJ OCZYWIŚCIE BEZ KONTUZJI. JEDNOCZEŚNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW ORAZ WSZYSTKICH SYMPATYKÓW PIŁKI NOŻNEJ NA NASZE MECZE. LICZYMY NA WASZE WSPARCIE.

DO ZOBACZENIA NA BOISKU.

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM ZARZĄD STOWARZYSZENIA!!!

Kacper Głowieńkowski w akcji

TURNIEJ O PUCHAR TYMBARKU - ELIMINACJE POWIATOWE

Dnia 29.10.2014 rozegrano eliminacje powiatowe Turnieju o puchar Tymbarku roczników 2003 i 2005. Drużyny UKS Szkółki Piłkarskiej Milicz całkowicie zdominowały rozgrywki deklasując pozostałe drużyny. Chłopcy z UKS wygrali wszystkie mecze awansując do finału wojewódzkiego, który odbędzie się wiosną 2015 roku. W drużynie z rocznika 2003 zagrali: Szymon Michalski, Kacper Mazur, Dawid Kubiak, Dawid Szewczyk, Oliwier Oczek, Krzysztof Giezek, Konrad Byrski, Maciek Wójcik, Mateusz Tarka, Patryk Antoniszyn. Skład rocznika 2005: Alan Rynkiwicz, Sergio Pisano, Łukasz Zakrzewski, Wiktor Ryba, Kamil Gancarz, Kacper Rozpara, Aleksander Szyszka, Tomasz Jasiński, Kacper Jaworski, Bartosz Wesołowski.

Galeria



Zawodnik naszej Szkółki Kacper Głowieńkowski (na zdjęciu przy piłce) został

powołany na obóz szkoleniowy reprezentacji Polski U-12, który odbędzie się

w Gniewinie w dniach 6 – 13 lipca 2014 r.

G R A T U L U J E M Y !!!

Kacper Głowieńkowski w akcji